O mnie

Początek

Pisać zaczęłam się już w wieku młodzieńczym, kiedy mieszkałam wraz z rodzicami w środku niczego. Autentycznie, miejscowość była tak mała, że nasz dom stanowił samotną wyspę, gdzie inne gospodarstwo oddalone było o ponad 5km. Nocami był ogromny strach aby wychodzić a w dzień trzeba było pokonywać codzienne obowiązki. 
Oczywiście z rodzicami miałam silną więź i wiedziałam, że mogę porozmawiać o dosłownie wszystkim ale przychodzi taki moment w życiu dziewczynki, kiedy nie chce się już dzielić każdą myślą z bliskimi. Były to czasy gdzie żadna encyklopedia nawet nie słyszała o słowie internet i z braku posiadania rówieśników  w okolicy zaczęłam pisać swój pierwszy pamiętnik. Rozumiem Wasze rozczarowanie. Książeczka, która musi znieść wszystkie wasze myśli nie jest godna chwalenia się jako wasze pierwsze dzieło ale tak było. 

Co dalej?

 W zdobycia doświadczenia i umiejętności pisania zdań, które dało się przeczytać na akceptowalnym poziomie pokusiłam się o napisanie swojej pierwszej opowieści. Jak już wspominałam noce w mej okolicy były ciemne i przerażające. Nie musiałam więc długo szukać natchnienia aby skupić się na tej inspiracji. Była to bajka, która opowiadała o walce magicznych wróżek z siłą zła która zakrywała swoją mocą blask światła. Tak, może i nie jest to najbardziej ambitny temat ale trzeba pamiętać, że miałam wtedy raptem 14 lat i marzyłam o uwolnieniu się z tego lasu. 

book-cover-mockup-unsplash.jpg

Recenzja

Kiedy zakończyłam swoją pierwszą książkę byłam na prawdę dumna z siebie. Pomijać, że była ona zbudowana z 28 stron kiepskiej fabuły nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że wzbiłam się na szczyt. Oczywiście poprosiłam swoich rodziców aby byli jej pierwszymi czytelnikami. Wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie kiedy nie zobaczyłam tego samego zachwytu u nich. Oczywiście wspierali mnie jak tylko umieli ale nie było żadnej dziury w suficie od nagłych podskoków…. 

Co potem?

Moja motywacja nie wygasła, wręcz przeciwnie. Jeżeli zainteresowałam swoją osobą to możecie się dowiedzieć co było potem w  mojej biografii zatytułowanej  „Listek w ciemnym lesie”

„Przyjemność jest początkiem i celem życia szczęśliwego”